rękawice lateksowe wodoodporne, rozmiar L/9, GRIPPER, Stanley [SY18L]
-
Producent:
-
Kod producenta:SY18L
Stan magazynowy: 26
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 267 pkt. |
Rękawice robocze wodoodporne, GRIPPER, STANLEY SY18L, w rozmiarze L / 9.
Wygodne i elastyczne rękawice robocze do wszechstronnego zastosowania np. w warsztacie, czy na budowie.
Wyprodukowane z grubej, a przy tym lekkiej dzianiny, pokryte powłoką lateksową zapewniającą wodoodporność. Dodatkowa, spieniona warstwa po wewnętrznej stronie rękawic poprawia pewność chwytu, dzięki czemu rękawice doskonale sprawdzą się do prac przy pomocy narzędzi ręcznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Rękawice lateksowe wodoodporne, rozmiar L/9, GRIPPER, Stanley [SY18L]:
- wygodne i elastyczne rękawice robocze do wszechstronnego zastosowania,
- wyprodukowane z grubej, a przy tym lekkiej dzianiny zapewniającej dobre dopasowanie do dłoni i wentylację,
- pokryte powłoką lateksową zapewniającą wodoodporność,
- spieniona struktura powłoki po wewnętrznej stronie rękawic poprawia pewność chwytu,
- elastyczny ściągacz zapewnia dobre dopasowanie do nadgarstka i komfortową pracę.
PARAMETRY TECHNICZNE RĘKAWIC ROBOCZYCH GRIPPER, STANLEY [SY18L]:
- rozmiar: L / 9,
- norma: EN388 / 2131X,
- odporność na przetarcie: 2,
- odporność na przecięcie: 1,
- regulacja mankietów: nie

| opakowanie: | folia |
| rozmiar ubrania: | L |
| EAN: | 674326349015 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| rozmiar rękawic: | 9 |
| stan: | nowy |
| kolor: |
|
| rodzaj: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.09 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
