ręczne nożyce do blachy, cięcie prawe i prostoliniowe, Bahco [MR227R]
-
Producent:
-
Kod producenta:MR227R
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1742 pkt. |
Profesjonalne ręczne nożyce do cięcia blachy firmy BAHCO, model MR227R przeznaczone do prostoliniowego i prawego cięcia blachy.
Szczęki odkuwane ze specjalnie hartowanej stali narzędziowej zapewniają trwałość narzędzia a rękojeści z mocnego tworzywa pozwalają na wygodny chwyt.
Grubość cięcia blachy: do 1,2mm.
Ręczne nożyce do blachy, prawe i proste Bahco MR227R
- przemysłowe, ręczne nożyce cienkościenne do cięcia blachy,
- nożyce przeznaczone są do cięcia prostoliniowego i prawego, świetnie nadają się do cięcia łuków w prawą stronę, do przycinania i nacinania tam, gdzie brakuje miejsca
- rękojeści z mocnego tworzywa pozwalają na wygodny chwyt
- nożyce posiadają dwa cienkie ostrza oraz zdejmowaną sprężynę powrotną,
- ostrza z hartownej stali narzędziowej
Dane nożyc do cięcia blachy Bahco MR227R
- kierunek cięcia: prostoliniowe i prawe
- długość całkowita 270 mm
- waga: 0,570 kg
- maksymalna grubość cięcia stali nierdzewnej: 0,6 mm
- maksymalna grubość cięcia stali walcowanej na zimno: 1,2 mm
- ostrze: stal narzędziowa
| długość całkowita: | 270 mm |
| waga: | 570 g |
| kierunek cięcia: | do długich cięć prostych i kształtowych w prawo |
| grubość cięcia stali walcowanej na zimno: | 1,2 mm |
| EAN: | 7311518160999 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.550 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
