ręczna przecinarka do betonu, średnica tarczy 305mm, moc 2400W, Makita [4112HS]
-
Producent:
-
Kod producenta:4112HS
1943,29zł brutto
1579,91zł netto
2032,98zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19433 pkt. |
Ręczna przecinarka do betonu MAKITA model 4112HS, z silnikiem 2400W z tarczą o średnicy 305mm. Pakowana w walizce z tworzywa.
Przeznaczona do cięcia w ścianach betonowych lub materiałach żelaznych lub betonowych kanałach ściekowych przy pomocy ściernicy diamentowej na sucho,.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.elektryczna, ręczna przecinarka do betonu o mocy 2400W, Makita [4112HS]:
- znakomita przecinarka do betonu 4112HS wyposażona jest w silnik o mocy 2400W,
- przeznaczone jest do cięcia w ścianach betonowych i żelbetach, w betonowych kanałach ściekowych,
- do cięcia przecinarką należy używać segmentowej tarczy diamentowej do ciecia na sucho,
- lekka, poręczna przecinarka,
- wyposażona w system tłumienia drgań skrętnych (SJS) dla ochrony przekładni zębatej,
- posiada łagodny rozruch z ogranicznikiem prądu rozruchowego,
- ma przestawną osłonę z aparatem odsysającym,
- adapter 192613-2 umożliwiający podłączenie zewnętrznego urządzenia odsysającego (opcja),
Dane techniczne przecinarki Makita 4112HS:
- moc: 2400W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 5000 obr/min,
- typ tarczy: tarcza diamentowa segmentowa,
- średnica tarczy: 305 mm ,
- średnica otworu tarczy: 25,4 mm
- maksymalna głębokość cięcia: 100 mm,
- wymiary (D x S x W): 648 x 240 x 273 mm,
- waga (EPTA): 11,4 kg.
Wyposażenie przecinarki Makita 4112HS:
- klucz nasadowy 17: [782210-8],
- opakowanie: walizka [824697-9],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 11,4 kg |
| na wyposażeniu: | klucz nasadowy 17: [782210-8], opakowanie: walizka [824697-9], |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 305 mm |
| moc znamionowa: | 2400 W |
| praca na mokro: | nie |
| max głębokość ciecia: | 100 mm |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 088381050272 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 17.75 kg |
| długość opakowania: | 76 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
