pusty wkład do wózka narzędziowego, Bahco [FF1E5016EH] rozmiar 1/3 szuflady
-
Producent:
-
Kod producenta:FF1E5016EH
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1830 pkt. |
Wkład piankowy do szuflady wózka narzędziowego BAHCO FF1E5016EH, w rozmiarze 1/3 powierzchni szuflady, bez wyposażenia.
Wkład doskonale sprawdzi się do przechowywania małych narzędzi i akcesoriów, a system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybka kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi.
Wkład wózka warsztatowego wykonany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje oraz na działanie promieni UV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pusty wkład piankowy do szuflad wózka warsztatowego Bahco [FF1E5016EH]:
- piankowy wkład do wózka narzędziowego, doskonale sprawdzi się do przechowywania małych narzędzi lub akcesoriów,
- wyprodukowany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje, oraz odpornej na działanie promieni UV,
- system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybką kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi,
- wymiary wkładu: 445 x 181 x 35 mm,
- waga: 0,181 kg,
- wkład to 1/3 rozmiaru szuflady wózków 1470, 1472
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7314150373888 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.181 kg |
| długość opakowania: | 48 cm |
| szerokość opakowania: | 18.50 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
