punktak automatyczny 143mm, średnica końcówki 6mm, Rennsteig [430 231]
-
Producent:
-
Kod producenta:430 231
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1160 pkt. |
Punktak automatyczny 143mm, średnica końcówki 6mm, Rennsteig [430 231]
Punktak z mechanizmem sprężynowym umożliwia precyzyjne oznaczanie punktów wiercenia bez użycia młotka.
Regulowana siła uderzenia (180–250 N), hartowana i wymienna końcówka oraz stalowy, ocynkowany trzonek gwarantują trwałość.
Rękojeść z 2-częściową osłoną zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pracy.
Średnica końcówki: 6 mm.
Długość całkowita: 143 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.punktak automatyczny 143mm, średnica końcówki 6mm, Rennsteig [430 231]
- punktak pomaga przygotować i precyzyjnie oznaczyć punkt wiercenia, zapobiegając przesuwaniu się końcówki wiertła,
- dzięki sprężynowemu mechanizmowi do działania punktaka nie potrzebny jest młotek, wystarczy docisnąć narzędzie do powierzchni,
- siłę uderzenia to od 180 do 250 N, można ją regulować przekręcając trzonek,
- końcówka jest hartowana co zapewnia wytrzymałość narzędzia, natomiast możliwa jest jej wymiana,
- trzonek jest wykonany ze specjalnej stali narzędziowej, ocynkowany powierzchniowo,
- rękojeść posiada 2-częściową nakładkę ochronną,
PARAMETRY TECHNICZNE PUNKTAKA [430 231]
- średnica końcówki: 6 mm,
- średnica trzonka: 17 mm,
- długość całkowita: 143 mm,
- siła uderzenia: 180 - 250 N,
- waga: 142 g,
| długość całkowita: | 143 mm |
| EAN: | 4049002096938 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.142 kg |
| długość opakowania: | 18.7 cm |
| szerokość opakowania: | 5.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Rennsteig Werkzeuge GmbH ul. An der Koppel 1 98587 Steinbach-Hallenberg, Germany e-mail: info@rennsteig.com tel.: +4936847441-0 |
