przedłużka udarowa do nasadek 3/8", długość 75mm, Irimo [162-00-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:162-00-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 295 pkt. |
Przedłużka udarowa do nasadek z mocowaniem 3/8" firmy IRIMO [162-00-1] wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 75 mm.
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi).
Wykonana zgodnie z normą DIN16503 / ISO1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przedłużka udarowa z mocowaniem 3/8" firmy Irimo [162-00-1]:
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 75mm,
- ma otwór na założenie blokady w części łączenia się z kluczem i nasadką,
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi),
- przedłużka z mocowaniem na kwadrat 3/8",
- do zabezpieczenia przed zsunięciem się przedłużki z klucza udarowego stosuje się sprężynę blokującą,
- wykonana zgodnie z normą DIN16503 / ISO1174
Parametry przedłużki udarowej 3/8" Irimo [162-00-1]:
- rozmiar mocowania: 3/8",
- długość całkowita L: 75 mm,
- średnica A: 19 mm,
- średnica B: 12,5 mm,
- rozmiar sprężyny blokującej: 162941,
- waga: 99 g.
| długość całkowita: | 75 mm |
| waga: | 80 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| EAN: | 8414909233247 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.086 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
