przedłużka udarowa do nasadek 3/4", długość 250mm , Irimo [175-10-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:175-10-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1656 pkt. |
Przedłużka udarowa do nasadek z mocowaniem 3/4" firmy IRIMO 175-10-2 wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 250 mm.
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi).
Wykonana zgodnie z normą DIN16503, ISO1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przedłużka udarowa z mocowaniem 3/4" firmy Irimo 175-10-2:
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 250mm,
- ma otwór na założenie blokady w części łączenia się z kluczem i nasadką,
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi),
- przedłużka z mocowaniem na kwadrat 3/4",
- do zabezpieczenia przed zsunięciem się przedłużki z klucza udarowego stosuje się sprężynę blokującą,
- wykonana zgodnie z normą DIN16503, ISO1174.
Parametry przedłużki udarowej 3/4" Irimo 175-10-2:
- rozmiar mocowania: 3/4",
- długość całkowita L: 250 mm,
- średnica D2: 44 mm,
- średnica B: 21 mm,
- rozmiar sprężyny blokującej: 175911,
- waga: 1190 g.
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 1190 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| EAN: | 8414909234053 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.167 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
