przedłużka udarowa do nasadek 3/4", długość 200mm, Koken [16760-200]
-
Producent:
-
Kod producenta:16760-200
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1742 pkt. |
Przedłużka udarowa z mocowaniem 3/4" firmy KOKEN 16760-200 wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 200 mm.
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przedłużka udarowa z mocowaniem 3/4" firmy KOKEN 16760-200:
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 200mm,
- ma otwór na założenie blokady w części łączenia się z kluczem i nasadką,
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi),
- przedłużka z mocowaniem na kwadrat 3/4",
- do zabezpieczenia przed zsunięciem się przedłużki z klucza udarowego stosuje się sprężynę blokującą,
Parametry przedłużki udarowej 3/4" Koken 16760-200:
- rozmiar mocowania: 3/4",
- długość całkowita L: 200 mm,
- średnica D: 44 mm,
- rozmiar sprężyny blokującej: 1600C,
- waga: 955 g.
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 955 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| EAN: | 4991644430222 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.955 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
