przedłużka udarowa do nasadek 1/2", długość 250mm, Irimo [169-02-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:169-02-1
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 717 pkt. |
Przedłużka udarowa do nasadek z mocowaniem 1/2" firmy IRIMO 169-02-1 wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 250 mm.
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi).
Wykonana zgodnie z normą DIN16503, ISO1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przedłużka udarowa z mocowaniem 1/2" firmy Irimo 169-02-1:
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 250mm,
- ma otwór na założenie blokady w części łączenia się z kluczem i nasadką,
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi),
- przedłużka z mocowaniem na kwadrat 1/2",
- do zabezpieczenia przed zsunięciem się przedłużki z klucza udarowego stosuje się sprężynę blokującą,
- wykonana zgodnie z normą DIN16503, ISO1174.
Parametry przedłużki udarowej 1/2" Irimo 169-02-1:
- rozmiar mocowania: 1/2",
- długość całkowita L: 250 mm,
- średnica A: 25 mm,
- średnica B: 16,5 mm,
- rozmiar sprężyny blokującej: 169921,
- waga: 484 g.
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 484 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| EAN: | 8414909233650 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.424 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
