przedłużka udarowa do nasadek 1.1/2", długość 330mm, Koken [17760-330]
-
Producent:
-
Kod producenta:17760-330
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26062 pkt. |
Przedłużka udarowa z mocowaniem 1.1/2" firmy KOKEN 17760-330 wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 330 mm.
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przedłużka udarowa z mocowaniem 1.1/2" firmy KOKEN 17760-330:
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 330mm,
- ma otwór na założenie blokady w części łączenia się z kluczem i nasadką,
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi),
- przedłużka z mocowaniem na kwadrat 1.1/2",
- do zabezpieczenia przed zsunięciem się przedłużki z klucza udarowego stosuje się sprężynę blokującą,
Parametry przedłużki udarowej 1.1/2" Koken 17760-330:
- rozmiar mocowania: 1.1/2",
- długość całkowita L: 330 mm,
- średnica D: 86 mm,
- rozmiar sprężyny blokującej: 1700C,
- waga: 5200g.
| długość całkowita: | 330 mm |
| waga: | 5200 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1.1/2'' |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| EAN: | 4991644475261 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 5.200 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
