przedłużka udarowa do nasadek 3/8", długość 75mm, Bahco [K7760C-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:K7760C-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 639 pkt. |
Przedłużka udarowa do nasadek z mocowaniem 3/8" firmy BAHCO K7760C-1 wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 75 mm.
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi).
Wykonana zgodnie z normą DIN 3121-G 10 / ISO 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przedłużka udarowa z mocowaniem 3/8" firmy Bahco K7760C-1:
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 75mm,
- ma otwór na założenie blokady w części łączenia się z kluczem i nasadką,
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi),
- przedłużka z mocowaniem na kwadrat 3/8",
- do zabezpieczenia przed zsunięciem się przedłużki z klucza udarowego stosuje się sprężynę blokującą,
- wykonana zgodnie z normą DIN 3121-G 10 / ISO 1174
Parametry przedłużki udarowej 3/8" Bahco K7760C-1:
- rozmiar mocowania: 3/8",
- długość całkowita L: 75 mm,
- średnica D2: 20 mm,
- średnica B: 12,4 mm,
- rozmiar sprężyny blokującej: K560F-2,
- waga: 80 g.
| długość całkowita: | 75 mm |
| waga: | 80 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| EAN: | 7314151222369 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
