przedłużka udarowa do nasadek 1/2", długość 75mm, Bahco [K8160D-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:K8160D-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 562 pkt. |
Przedłużka udarowa do nasadek z mocowaniem 1/2" firmy BAHCO K8160D-1 wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 75 mm.
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi).
Wykonana zgodnie z normą 1/2" DIN 3121-G 12,5, ISO 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przedłużka udarowa z mocowaniem 1/2" firmy Bahco K8160D-1:
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 75mm,
- ma otwór na założenie blokady w części łączenia się z kluczem i nasadką,
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi),
- przedłużka z mocowaniem na kwadrat 1/2",
- do zabezpieczenia przed zsunięciem się przedłużki z klucza udarowego stosuje się sprężynę blokującą,
- wykonana zgodnie z normą 1/2" DIN 3121-G 12,5, ISO 1174.
Parametry przedłużki udarowej 1/2" Bahco K8160D-1:
- rozmiar mocowania: 1/2",
- długość całkowita L: 75 mm,
- średnica D2: 25 mm,
- średnica B: 15 mm,
- rozmiar sprężyny blokującej: K560F-4,
- waga: 140 g.
| długość całkowita: | 75 mm |
| waga: | 140 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| EAN: | 7314151237400 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.130 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
