przedłużka udarowa do nasadek 1/2", długość 250mm, Koken [14760-250]
-
Producent:
-
Kod producenta:14760-250
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 985 pkt. |
Przedłużka udarowa z mocowaniem 1/2" firmy KOKEN 14760-250 wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 250 mm.
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przedłużka udarowa z mocowaniem 1/2" firmy KOKEN 14760-250:
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, oksydowana o długości 250 mm,
- ma otwór na założenie blokady w części łączenia się z kluczem i nasadką,
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (elektrycznymi sieciowymi i akumulatorowymi, oraz pneumatycznymi),
- przedłużka z mocowaniem na kwadrat 1/2",
- do zabezpieczenia przed zsunięciem się przedłużki z klucza udarowego stosuje się sprężynę blokującą,
Parametry przedłużki udarowej 1/2" Koken 14760-250:
- rozmiar mocowania: 1/2",
- długość całkowita L: 250mm,
- średnica D: 30 mm,
- rozmiar sprężyny blokującej: 1402 C,
- waga: 480g.
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 480 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| przeznaczone do narzędzia: | klucz udarowy |
| EAN: | 4991644385324 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.480 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
