przedłużka do wierteł płaskich 300mm, Alpen [0023709999100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0023709999100
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 517 pkt. |
przedłużka do wierteł płaskich firmy Alpen [237099991] o długości 300mm z mocowaniem na 1/4''.
Wykonana z wysokiej jakości stali, należy ja stosować z wiertłami piórkowymi Alpen, pozwala wiercić otwory o dużej głębokości lub pracować w miejscach o utrudnionym dostępie.
Mocowanie na sześciokąt 1/4" pozwala również pracować z wkrętarkami akumulatorowymi z tym systemem mocowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.przedłużka do wierteł płaskich firmy Alpen [237099991]:
- długości całkowita 300mm
- posiada mocowaniem z jednej strony męskie na 1/4'' do mocowania w narzędziu, a z drugiego końca mocowanie żeńskie 1/4'' do osadzenia wiertła piórkowego,
- przedłużka wykonana jest z wysokiej jakości stali,
- dzięki tej przedłużce można wiercić otwory o dużej głębokości lub pracować w miejscach o utrudnionym dostępie.
parametry przedłużki do wierteł łopatkowych [237099991]:
- długość całkowita: 300mm,
- rodzaj mocowania w urządzeniu: sześciokąt 1/4'',
- rodzaj mocowania wiertła: wewnętrzny sześciokąt 1/4'' (założone wiertło jest dokręcane dodatkowo dwoma śrubami).
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| długość całkowita wiertła: | 300 mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 9002741023721 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.161 kg |
| długość opakowania: | 4.70 cm |
| szerokość opakowania: | 1.63 cm |
| wysokość opakowania: | 36.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
