Przedłużacz bębnowy 40m 3x1.5mm, IP44, Lena Lighting [612398]
-
Producent:
-
Kod producenta:612398
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3526 pkt. |
Przedłużacz bębnowy 40m 3x1.5mm, IP44, Lena Lighting [612398]
Przedłużacz wyposażony jest w wyłącznik termiczny chroniący przed przegrzaniem.
Gniazda o klasie szczelności IP44 z klapkami umożliwiają bezpieczne użytkowanie na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych.
Bęben posiada uchwyt na kabel oraz hamulec zapobiegający jego przypadkowemu rozwinięciu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przedłużacz bębnowy 40m 3x1.5mm, IP44, Lena Lighting [612398]
- przedłużacz posiada wbudowany wyłącznik termiczny co zabezpiecza przed nadmiernym przegrzaniem,
- gniazda o szczelności IP44 wyposażone w klapkę – możliwość pracy na zewnątrz budynku podczas różnych warunków pogodowych,
- bęben posiada uchwyt na kabel oraz hamulec, aby uniknąć przypadkowego, nadmiernego rozwinięcia przedłużacza,
PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDŁUŻACZA BĘBNOWEGO [612398]
- Maksymalne obciążenie dla przedłużacza zwiniętego: 1100 W,
- Maksymalne obciążenie dla przedłużacza rozwiniętego: 3200 W,
- temperatura robocza urządzenia: -20°/+35°,
- typ przewodu: H07RN-F 3x1.5 mm,
- liczba żył: 3
- grubość żył: 1.5 mm,
- długość przewodu: 40 m,
- rodzaj gniazda: PL-FR,
- liczba gniazd: 4,
- rodzaj wtyczki: UNI-SCHUKO,
- stopień szczelności: IP44,
- wymiary: 275 x 185 x 370 mm,
- waga: 4.8 kg,
Deklaracja zgodności: https://lenalighting.pl/component/djcatalog2/?format=raw&task=download&fid=41678#.pdf
Instrukcja obsługi: https://lenalighting.pl/component/djcatalog2/?format=raw&task=download&fid=41642#.pdf
| długość przewodu zasilającego: | 40 m |
| waga kg: | 7,3 kg |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5905963612398 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja: | 2 lata gwarancji producenta |
| instrukcja obsługi: | https://lenalighting.pl/component/djcatalog2/?format=raw&task=download&fid=41642#.pdf |
| dokumenty: | https://lenalighting.pl/component/djcatalog2/?format=raw&task=download&fid=41678#.pdf |
| cetyfikaty: | https://lenalighting.pl/component/djcatalog2/?format=raw&task=download&fid=41678#.pdf |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Lena Lighting S.A. ul. Kórnicka 52 63-000 Środa Wielkopolska, Polska e-mail: kontakt@lenalighting.pl tel.: +48 612 860 300 |
| liczba gniazd: | 4 |
| grubość żył: | 1.5 mm |
| liczba żył: | 3 |
