przeciwostrze zapasowe do sekatora BCL25IB Bahco [BCL2505]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL2505
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1889 pkt. |
Przeciwostrze zapasowe do sekatora BCL25IB Bahco BCL2505, wyprodukowane z wysokiej jakości stali, przeznaczone do sekatora akumulatorowego Bahco BCL25IB.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Przeciwostrze wymienne do sekatora BCL25IB Bahco [BCL2505]:
- ostrze precyzyjnie szlifowane aby zapewnić czyste cięcie,
- wykonane z wysokiej jakości japońskiej stali SK5,
- hartowane i chromowane, aby zapewnić większa wytrzymałość i wydajność,
- przeznaczone do współpracy z sekatorem akumulatorowym Bahco BCL25IB.
PARAMETRY TECHNICZNE OSTRZA WYMIENNEGO BAHCO [BCL2505]:
- wymiary (D x S x W): 6 x 47 x 101 mm,
- waga: 80 g
| waga: | 80 g |
| przeznaczone do narzędzia: | BCL25IB |
| EAN: | 7314150497591 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.065 kg |
| długość opakowania: | 10 cm |
| szerokość opakowania: | 3 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
