przecinak płaski z osłoną dłoni, 20x200mm, BAHCO [874102000]
-
Producent:
-
Kod producenta:874102000
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 661 pkt. |
Profesjonalny przecinak płaski 20 mm, BAHCO 874102000 z osłoną dłoni.
Szerokość przecinaka 20 mm, długość całkowita 200 mm.
>
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przecinak płaski z osłoną dłoni, 20x200mm, BAHCO [874102000]:
- wytrzymały, zaostrzony przecinak ze stali Vanadium extra,
- wyposażony w plastikową osłonę dłoni umożliwiającą bezpieczną pracę.
PARAMETRY TECHNICZNE PRZECINAKA BAHCO [874102000]:
- szerokość ostrza: 20 mm,
- długość całkowita: 200 mm,
- waga: 380 g
| długość całkowita: | 200 mm |
| EAN: | 8413345080989 |
| kraj produkcji: | Rumunia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.380 kg |
| długość opakowania: | 39 cm |
| szerokość opakowania: | 15 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
