prowadnica do piły łańcuchowej 45cm/1.3mm, Makita-Dolmar [165442-6]
-
Producent:
-
Kod producenta:165442-6
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 635 pkt. |
Prowadnica do piły łańcuchowej 45cm/1.3mm, Makita-Dolmar [165442-6] przeznaczona do pilarek łańcuchowych o długości miecza 45 cm, szerokości rowka 1,3 mm i podziałce łańcucha 3/8".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.prowadnica do piły łańcuchowej 45cm/1.3mm, Makita-Dolmar [165442-6]
- przeznaczona do pił łańcuchowych z prowadnicą o długości 45 cm,
- długość prowadnicy: 45 cm,
- szerokość rowka: 1,3 mm,
- podziałka: 3/8'',
| długość prowadnicy: | 45 cm |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| szerokość rowka: | 1,3 mm |
| opakowanie: | blister |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.600 kg |
| długość opakowania: | 45 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
