profesjonalny sekator dwuręczny dźwigniowy do gałęzi, 600mm, Bahco [P280-SL-60]
-
Producent:
-
Kod producenta:P280-SL-60
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3212 pkt. |
Profesjonalny dwuręczny sekator dźwigniowy BAHCO P280-SL-60, przeznaczony do cięcia gałęzi o średnicy do 55 mm.
Sekator o solidnej, a przy tym lekkiej, aluminiowej konstrukcji z wygodnymi rękojeściami o dużym zasięgu umożliwiającymi pewny chwyt i podnoszącymi komfort pracy.
Wzmocnione przeciwostrze odporne na intensywne użytkowanie zapewnia dużą siłę cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny, dwuręczny sekator dźwigniowy do gałęzi Bahco [P280-SL-60]:
- silny sekator ze szczękami poruszanymi za pośrednictwem dźwigni,
- z wygodnymi rękojeściami wykonanymi z lekkiego aluminium,
- ostrza wyprodukowane ze stali w pełni utwardzanej, pokrytej Xylanem® zmniejszającym siły tarcia,
- mechanizm dźwigniowy zwiększa siłę cięcia o 50% i pozwala na cięcie gałęzi o średnicy do 55 mm.
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA BAHCO [P280-SL-60]:
- długość całkowita: 600 mm,
- maksymalna średnica ciętej gałęzi: 55 mm,
- waga: 1122 g
| długość całkowita: | 600 mm |
| waga: | 1122 g |
| max średnica cięcia: | 55 mm |
| EAN: | 7311518346508 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.163 kg |
| długość opakowania: | 69 cm |
| szerokość opakowania: | 26 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
