profesjonalny sekator dwuręczny do gałęzi 600mm + ostrzałka węglikowa, Bahco [P160-SL-60-SHARP-X]
-
Producent:
-
Kod producenta:P160-SL-60-SHARP-X
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3510 pkt. |
Profesjonalny, dwuręczny sekator P160-SL-60 w zestawie z ostrzałką SHARP-X, Bahco P160-SL-60-SHARP-X.
Lekki sekator P160-SL-60 z aluminiowymi rękojeściami, o długości całkowitej 60 cm, przeznaczony do cięcia gałęzi o średnicy do 45 mm.
Profesjonalna ostrzałka z węglika wolframu SHARP-X przeznaczona jest do ostrzenia wszelkiego rodzaju ostrzy, np. ostrzy sekatora czy nożyc ogrodowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw: sekator dwuręczny do gałęzi 600mm + ostrzałka Bahco [P160-SL-60-SHARP-X]:
DWURĘCZNY SEKATOR DO GAŁĘZI BAHCO [P160-SL-60]:
- sekator ogrodowy ma dużą siłę cięcia dzięki zastosowaniu kutego ostrza i hakowego przeciwostrza, wykonanego z wysokiej jakości stali węglowej utwardzanej i hartowanej, dzięki czemu ostrza długo zachowują swoje doskonałe właściwości tnące,
- dzięki długim rękojeściom o dużym zasięgu, świetnie nadaje się do cięcia gałęzi i pędów wyżej położonych o grubości do 45 mm,
- jest przeznaczony dla ogrodników jak i architektów krajobrazu,
- wąskie ostrze i cienkie przeciwostrze zapewniają wydajne, gładkie cięcie,
- specjalny kształt głowicy tnącej sekatora umożliwia mocne i pewne cięcie gałęzi przy małym nakładzie siły,
- centralna śruba blokująca zapobiega luzowaniu ostrza,
- gumowe amortyzatory na rękojeściach zapewniają mniejsze zmęczenie i większy komfort pracy,
- sekator posiada wygodne rękojeści z lekkiego aluminium.
PARAMETRY TECHNICZNE SEKATORA BAHCO [P160-SL-60]:
- długość całkowita: 600 mm,
- maksymalna średnica ciętej gałęzi: 45mm,
- waga: 960 g
OSTRZAŁKA WĘGLIKOWA BAHCO [SHARP-X]:
- profesjonalna ostrzałka z węglika wolframu, do ostrzenia wszelkiego rodzaju ostrzy, np. ostrzy sekatora czy nożyc ogrodowych,
- posiada dwie podwójne krawędzie robocze z węglików spiekanych,
- komfortowa, dwukomponentowa rękojeść,
- dwustronna osłona palców zabezpiecza je przed dostaniem się ich pod ostrze,
- długość: 100 mm,
- waga: 25 g
| długość całkowita: | 600 mm |
| waga: | 960 g |
| na wyposażeniu: | sekator dwuręczny P160-SL-60, ostrzałka SHARP-X |
| max średnica cięcia: | 45 mm |
| opakowanie: | blister |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
