nożyce do żywopłotu Bahco [P59-25-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:P59-25-F
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1846 pkt. |
Profesjonalne, uniwersalne nożyce do żywopłotu firmy BAHCO model P59-25-F przeznaczone do przycinania i formowania krzewów.
Solidna, lekka, stalowa konstrukcja ramion z wygodnymi rękojeściami o dużym zasięgu, ułatwiającymi pewny chwyt i podnoszącymi komfort pracy.
Nożyce do żywopłotu są bardzo ostre, mają hartowane w całości, precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne i czyste cięcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce do żywopłotu Bahco [P59-25-F]
- Uniwersalne nożyce do przycinania wszelkiego rodzaju żywopłotów i formowania krzewów
- Do częstego przycinania żywopłotu w ogrodzie
- Prosta konstrukcja
- Wygodne, solidne rękojeści ze stali
- Amortyzujący bufor gumowy
- Ostrza kute, hartowane w całości
- Dostępne części zapasowe
Nożyce do żywopłotu Bahco [P59-25-F]:
- długość całkowita: 570 mm,
- długość ostrza: 210 mm,
- waga: 1030 g.
| długość całkowita: | 580 mm |
| waga: | 1030 g |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 7311518275655 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.865 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
