profesjonalne nożyce do żywopłotu Bahco [P57-25-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:P57-25-F
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2207 pkt. |
Profesjonalne nożyce do żywopłotu firmy BAHCO model P57-25-F, do cięcia krzewów i gałęzi o średnicy do 10 mm, częścią z ząbkami
Solidna, lekka, konstrukcja z wygodnymi drewnianymi rękojeściami, ułatwiającymi pewny chwyt i podnoszącymi komfort pracy.
Nożyce do żywopłotu są bardzo ostre, mają hartowane w całości i precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne, czyste cięcie
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce do żywopłotu Bahco [P57-25-F]:
- Nożyce do żywopłotu do intensywnego, profesjonalnego użytkowania w parkach, ogrodach i szkółkach
- Wygodne, lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe z drewnianymi rękojeściami
- Łatwe cięcie grubszych (10 mm, 3/8") gałęzi zwłaszcza ząbkowaną częścią ostrzy, pozostała płaska część nożyc do cięcia krzewów,
- Bardzo ostre, hartowane w całości, precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne i czyste cięcie
- Idealne ustawienie ostrzy utrzymywane przez centralną śrubę blokującą
- Mniejsze zmęczenie i większy komfort pracy dzięki amortyzatorom gumowym
- Dostępne części zamienne
Nożyce do żywopłotu Bahco [P57-25-F]:
- długość całkowita: 540 mm,
- długość ostrza: 230 mm,
- maksymalna średnica ciętej gałęzi: 10 mm;
- waga: 1020 g.
| długość całkowita: | 540 mm |
| waga: | 1020 g |
| max średnica cięcia: | 10 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 7311518301293 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.140 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
