profesjonalne nożyce do żywopłotu Bahco [P51H-SL]
-
Producent:
-
Kod producenta:P51H-SL
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3218 pkt. |
Profesjonalne nożyce do żywopłotu firmy BAHCO model P51H-SL, do cięcia gałęzi o średnicy do 10 mm,
Solidna, lekka, aluminiowa konstrukcja z wygodnymi, wydłużonymi rękojeściami o dużym zasięgu, ułatwiającymi pewny chwyt i podnoszącymi komfort pracy.
Nożyce do żywopłotu są bardzo ostre, mają hartowane w całości i precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne, czyste cięcie
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce do żywopłotu Bahco [P51H-SL]:
- Nożyce do żywopłotu do intensywnego, profesjonalnego użytkowania w parkach, ogrodach i szkółkach
- Wygodne, lekkie, długie a przy tym bardzo wytrzymałe rękojeści aluminiowe odporne na odkształcenia
- Łatwe cięcie grubszych (10 mm, 3/8") gałęzi ząbkowaną częścią ostrzy
- Bardzo ostre, hartowane w całości, precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne i czyste cięcie
- Idealne ustawienie ostrzy utrzymywane przez centralną śrubę blokującą
- Mniejsze zmęczenie i większy komfort pracy dzięki amortyzatorom gumowym
- Dostępne części zamienne
Nożyce do żywopłotu Bahco [P51-SL]:
- długość całkowita: 730 mm,
- długość ostrza: 250 mm,
- maksymalna średnica ciętej gałęzi: 10 mm;
- waga: 1076 g.
| długość całkowita: | 730 mm |
| waga: | 1076 g |
| max średnica cięcia: | 10 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 7311518301224 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.200 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
