profesjonalne nożyce do żywopłotu Bahco [P51-SL]
-
Producent:
-
Kod producenta:P51-SL
273,75zł brutto
222,56zł netto
295,00zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 19
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2737 pkt. |
Profesjonalne nożyce do żywopłotu firmy BAHCO model P51-SL, do cięcia gałęzi o średnicy do 10 mm,
Solidna, lekka, aluminiowa konstrukcja z wygodnymi rękojeściami o dużym zasięgu, ułatwiającymi pewny chwyt i podnoszącymi komfort pracy.
Nożyce do żywopłotu są bardzo ostre, mają hartowane w całości i precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne, czyste cięcie
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne nożyce do żywopłotu Bahco [P51-SL]:
- Nożyce do żywopłotu do intensywnego, profesjonalnego użytkowania w parkach, ogrodach i szkółkach
- Wygodne, lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe rękojeści aluminiowe odporne na odkształcenia
- Łatwe cięcie grubszych (10 mm, 3/8") gałęzi ząbkowaną częścią ostrzy
- Bardzo ostre, hartowane w całości, precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne i czyste cięcie
- Idealne ustawienie ostrzy utrzymywane przez centralną śrubę blokującą
- Mniejsze zmęczenie i większy komfort pracy dzięki amortyzatorom gumowym
- Dostępne części zamienne
Nożyce do żywopłotu Bahco [P51-SL]:
- długość całkowita: 570 mm,
- długość ostrza: 250 mm,
- maksymalna średnica ciętej gałęzi: 10 mm;
- waga: 990 g.
| długość całkowita: | 570 mm |
| waga: | 990 g |
| max średnica cięcia: | 10 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 7311518301217 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.099 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
