profesjonalne, krótkie nożyce do żywopłotu Bahco [P54-SL-25]
-
Producent:
-
Kod producenta:P54-SL-25
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3617 pkt. |
Profesjonalne nożyce do żywopłotu firmy BAHCO model P54-SL-25, do równego cięcia liści i miękkich pędów dzięki wąskim ostrzom o gładkich krawędziach.
Solidna, lekka, aluminiowa konstrukcja z wygodnymi rękojeściami, ułatwiającymi pewny chwyt i podnoszącymi komfort pracy.
Nożyce do żywopłotu są bardzo ostre, mają hartowane w całości i precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne, czyste cięcie
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne, krótkie nożyce do żywopłotu Bahco [P54-SL-25]:
- Krótkie nożyce do żywopłotu do intensywnego, profesjonalnego użytkowania w parkach, ogrodach i szkółkach; wygięte pod kątem odpowiednie do kształtowania krzewów i roślinności na trejażach
- Wygodne, lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe rękojeści aluminiowe odporne na odkształcenia
- Równe cięcie liści i miękkich pędów dzięki wąskim ostrzom o gładkich krawędziach
- Bardzo ostre, hartowane w całości, precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne i czyste cięcie
- Idealne ustawienie ostrzy utrzymywane przez centralną śrubę blokującą
- Mniejsze zmęczenie i większy komfort pracy dzięki amortyzatorom gumowym
- Dostępne części zamienne
Krótkie nożyce do żywopłotu Bahco [P54-SL-25]:
- długość całkowita: 550 mm,
- długość ostrza: 225 mm,
- waga: 813 g.
| długość całkowita: | 550 mm |
| waga: | 813 g |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 7311518301231 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.930 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
