profesjonalna piła do przycinania mokrych gałęzi 280mm z kaburą Bahco [5128-JS-H]
-
Producent:
-
Kod producenta:5128-JS-H
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1965 pkt. |
Profesjonalna piła do prześwietlania gałęzi Bahco 5128-JS-H z ostrym uzębieniem typu JS, przystosowanym do szybkiego agresywnego cięcia, przeznaczona do cięcia drewna mokrego.
Piła dostarczana jest w praktycznej kaburze, ułatwiającej bezpieczne przechowywanie. Długość całkowita piły 280mm.
Piła 5128-JS-H to jedna z najlepszych profesjonalnych pił ogrodowych na rynku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła do przycinania mokrych gałęzi Bahco 5128-JS-H
- Profesjonalna piła szablowa do prześwietlania gałęzi
- Uzębienie JS przeznaczone do wydajnego cięcia drewna mokrego
- Bardzo ostre uzębienie, przeznaczone do bardzo agresywnego ciecia
- Zęby ostrza hartowane, zwężane do szybkiego i "czystego" ciecia
- Wytrzymała, dwuskładnikowa, dająca wygodny chwyt rękojeść
- Piła zaopatrzona w kaburę
- długość całkowita - 280mm
- waga - 300g
- Dostępne ostrza zapasowe
| długość ostrza: | 280 mm |
| waga: | 300 g |
| liczba zębów na cal: | 5 |
| rodzaj zębów: | hartowane |
| przeznaczenie: | do drewna mokrego |
| typ zębów: | JS |
| EAN: | 7311518219369 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.400 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ryzyko skaleczeń: Zawsze używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed skaleczeniami. Uważaj na ostre zęby piły. 2. Ryzyko urazów oczu: Zawsze używaj okularów ochronnych, aby chronić oczy przed odpryskami drewna lub metalu. 3. Ryzyko upadku: Utrzymuj stabilną postawę podczas cięcia, aby uniknąć upadku i urazów. 4. Ryzyko zmiażdżenia: Trzymaj ręce z dala od linii cięcia, aby uniknąć zmiażdżenia palców. 5. Ryzyko wdychania pyłu: Podczas cięcia generowany jest pył. Używaj maski przeciwpyłowej, aby chronić drogi oddechowe. 6. Ryzyko uszkodzenia piły: Nie używaj piły do cięcia materiałów, do których nie jest przeznaczona. Nie przeciążaj piły. 7. Ryzyko braku stabilności materiału: Upewnij się, że obrabiany materiał jest stabilny i bezpiecznie zamocowany. 8. Ryzyko związane z warunkami atmosferycznymi: Nie używaj piły w deszczu lub w wilgotnych warunkach, aby uniknąć korozji i poślizgnięcia. 9. Ryzyko związane z konserwacją: Przed czyszczeniem lub konserwacją, upewnij się, że piła jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia. 10. Ryzyko związane z przechowywaniem: Przechowuj piłę w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. Zabezpiecz zęby piły, aby uniknąć przypadkowych skaleczeń. 11. Ryzyko dla osób postronnych: Upewnij się, że w pobliżu nie ma osób postronnych ani zwierząt podczas pracy z piłą. |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
