profesjonalna latarka czołowa, czołówka LED COB, 200 lumenów, ZONE 2, Scangrip [03.5850]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.5850
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1699 pkt. |
Profesjonalna latarka czołowa LED COB ZONE 2 Scangrip [03.5850] z trzystopniową regulacją strumienia świetlnego 20, 100 lub 200 lumenów.
Latarka jest lekka i kompaktowa, głowicę latarki można łatwo regulować, aby uzyskać optymalny kąt oświetlenia miejsca roboczego.
Zasilana z wbudowanego akumulatora Li-Ion 1200mAh, czas pracy przy maksymalnym strumieniu do 2 godzin.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.latarka czołowa ZONE 2, Scangrip [03.5850]:
- latarka czołowa ZONE 2 jest zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalne oświetlenie robocze, ma tak duży kąt świecenia, który oświetla całe miejsce pracy,
- w odniesieniu do poprzedniego modelu ZONE w nowym modelu ZONE 2:
- wzrosła moc światła o 33% ze 150 do 200 lumenów,
- ma 3 ustawienia światła: 50%, 100% i „tryb czytania”,
- dzięki ulepszonej technologii baterii maksymalny czas pracy został wydłużony do 22 godzin,
- posiada również wskaźnik naładowani baterii
- podwyższoną klasę szczelności z IP30 do IP54.
- dzięki tej czołówce unikasz obracania głowy, aby oświetlić rzeczywistą przestrzeń roboczą ograniczoną wiązką światła,
- ZONE jest przeznaczony do użytku profesjonalnego, jest wytrzymała i waży zaledwie 74 g,
- elastyczna opaska jest wygodna i regulowana,
- 2 lata gwarancji.
Parametry techniczne latarki ZONE, Scangrip [03.5850]
- źródło światła: LED COB,
- regulacja: 3 poziomy,
- strumień światła: 20 lub 200 lm,
- natężenie światła: 40 lub 400 lx (0,5 m),
- współczynnik temperatury barwy CCT: 6000 K,
- zakres temperatury pracy: od -10º do +40º,
- czas działania max: 2 h,
- czas ładowania: 2,5 h,
- kąt światła: 120° lub 60°,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- napięcie akumulatora: 3,7 V,
- pojemność akumulatora: 1200 mAh,
- klasa ochrony: IP54,
- wymiary: 84 x 31,5 x 37 mm,
- waga: 0,074 kg.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,7 V |
| waga kg: | 0,074 kg |
| wymiary: | 84 x 31,5 x 37 mm |
| klasa ochrony: | 54 IP |
| strumień światła: | 20-200 lm |
| typ żarówki: | LED COB |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997358504 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.91 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
