precyzyjne, lekkie nożyce do żywopłotu Bahco [P52-SL-20]
-
Producent:
-
Kod producenta:P52-SL-20
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3893 pkt. |
Profesjonalne, lekkie i precyzyjne nożyce do żywopłotu BAHCO P52-SL-20, przeznaczone do równego cięcia liści i miękkich pędów dzięki wąskim ostrzom o gładkich krawędziach.
Solidna, lekka, aluminiowa konstrukcja z wygodnymi rękojeściami ułatwiającymi pewny chwyt i podnoszącymi komfort pracy.
Nożyce do żywopłotu są bardzo ostre, mają hartowane w całości i precyzyjnie szlifowane ostrza gwarantujące płynne, czyste cięcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne, lekkie nożyce do żywopłotu Bahco [P52-SL-20]:
- lekkie, bardzo precyzyjne nożyce do żywopłotu do intensywnego, profesjonalnego użytkowania w parkach, ogrodach i szkółkach,
- są wygięte pod kątem odpowiednim do kształtowania krzewów i formowania roślinności,
- naostrzone krawędzie ostrzy przesuwają się po sobie i pracują jak nożyczki, co pozwala na równe cięcie liści i miękkich pędów,
- idealne ustawienie ostrzy utrzymywane jest przez centralną śrubę blokującą
- spiczaste ostrza pozwalają uzyskać większą precyzję,
- wielkość ostrzy pozwala na głęboką eksplorację materiału roślinnego i szybsze cięcie na większych powierzchniach,
- gumowe amortyzatory dają większy komfort pracy i zmniejszają zmęczenie,
- wygodne, lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe rękojeści aluminiowe są odporne na odkształcenia,
- nożyce dostarczane są ze skórzaną osłoną na ostrze,
- części zamienne są łatwo dostępne.
Parametry techniczne nożyc do żywopłotu Bahco [P52-SL-20]:
- długość całkowita: 590 mm,
- długość ostrza: 180 mm,
- waga: 799 g
| długość ostrza: | 180 mm |
| długość całkowita: | 590 mm |
| waga: | 799 g |
| na wyposażeniu: | pokrowiec na ostrze, |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 7311518347307 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.966 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
