poziomica z magnesami 120cm Typ 70 M Stabila [02149]
-
Producent:
-
Kod producenta:02149
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3997 pkt. |
Profesjonalna poziomica magnetyczna firmy STABILA z serii 70M o długości 120cm, model 02149 z bardzo silnymi magnesami, przydatna przy pracach z konstrukcjami stalowymi.
Poziomnica magnetyczna z wytrzymałym, prostokątnym profilem z lekkiego metalu, 1 powierzchnią pomiarową, 1 libellą pionową i 1 libellą poziomą. Poziomica jest łatwa w czyszczeniu, dzięki gładkim powierzchniom bocznym i elektrostatycznej powłoce proszkowej. Zapewniająca dużą precyzję pomiaru w pozycji normalnej +/- 0,5mm/m.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Poziomica z magnesami 120cm Typ 70M Stabila 02149
- Poziomnica magnetyczna dla profesjonalistów z bardzo silnymi magnesami ziem rzadkich, przydatna przy pracach z konstrukcjami stalowymi
- Wyposażona w 1 libellę pionową i 1 libellę poziomą
- Prostokątny profil z lekkiego, trwałego metalu
- 1 powierzchnia pomiarowa
- Łatwe czyszczenie dzięki gładkim powierzchniom bocznym i elektrostatycznej powłoce proszkowej
- Opatentowany system mocowania libelli zapewniający dużą precyzję pomiaru w pozycji normalnej: dokładność to +/- 0,5mm/m (0,0290)
- Plastikowe zaślepki chroniące poziomicę przed uderzeniami
Parametry techniczne poziomicy magnetycznej Typ 70M Stabila 02149
- długość poziomicy: 120cm
- liczba libelli: 2
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji normalnej: +/- 0,5mm/m (0,0290)
Poziomica z silnym systemem magnetycznym na powierzchni mierniczej, który przytrzymuje poziomicę na podłożach magnetycznych. Poziomica jest bardzo przydatna podczas prac przy metalowych konstrukcjach np. przy pionowaniu metalowego słupka.
10 lat gwarancji
| długość całkowita: | 1200 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 2 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | tak |
| EAN: | 4005069021498 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 0.94 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: STABILA Messgeräte Gustav Ullrich GmbH ul. Landauer Str. 45 76855 Annweiler, Germany e-mail: info@de.stabila.com tel.: +49063463090 |
