poziomica o wzmocnionym profilu Typ R 300, 244cm Stabila [18376]
-
Producent:
-
Kod producenta:18376
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9620 pkt. |
Profesjonalna poziomica o wzmocnionym profilu Typ R 300 Stabila [18376], długość 244cm, przeznaczona do pomiaru pionu i poziomu.
Wyjątkowo mocny pięciokomorowy R-profil odporny na skręcanie, z wyżłobieniem na palce umożliwia łatwe wyrównanie materiału budowlanego. Duża precyzja pomiaru w pozycji normalnej i odwróconej: dokładność to +/- 0,5mm/m.
Poziomica posiada 2 wyjątkowo szerokie powierzchnie pomiarowe, 2 libelle pionowe i 1 poziomą oraz zdejmowalne, tłumiące uderzenia, antypoślizgowe zaślepki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.poziomica o wzmocnionym profilu Typ R 300, 244cm Stabila [18376]:
- profesjonalna poziomica o wzmocnionym profilu Typ R 300 Stabila przeznaczona do pomiaru pionu i poziomu,
- aluminiowy, wyjątkowo mocny pięciokomorowy R-profil odporny na skręcanie, z wyżłobieniem na palce ułatwiającym prowadzenie poziomicy i wyrównanie materiału budowlanego,
- 2 powierzchnie pomiarowe pokryte powłokami,
- poziomica ma bardzo szeroką (40mm) powierzchnię pomiarową co daje dużą odporność na wywrócenie podczas pomiarów,
- trzy stabilne krawędzie ułatwiające trasowanie bez poprawek na całej długości poziomicy,
- poziomica Typu R 300 posiada dwie libelle pionowe i jedną libellę poziomą osadzoną poniżej linii pomiarowej,
- Stabila ma opatentowany system mocowania libelli zapewniający dużą precyzję pomiaru w pozycji normalnej i odwróconej: dokładność to +/- 0,5mm/m (0,0290),
- poziomica wykonana jest z mocnego profilu aluminiowego malowanego proszkowo, łatwego w czyszczeniu,
- profil w kształcie litery R pozwala na lepszy i pewny chwyt poziomicy,
- poziomica posiada zdejmowalne końcówki dla ułatwienia pomiaru w narożnikach,
- tłumiące uderzenia, antypoślizgowe zaślepki zabezpieczają profil przed uderzeniami.
Parametry techniczne poziomicy R-300 Stabila [18376]:
- długość poziomicy: 244 cm,
- liczba libelli: 3,
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji normalnej: +/- 0,5mm/m (0,0290),
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji odwróconej (sufitowej): +/- 0,5mm/m (0,0290).
10 lat gwarancji
| długość całkowita: | 2440 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 3 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | nie |
| dokładność w pozycji odwróconej: | ± 0,50 mm/m |
| EAN: | 4005069183769 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 2.87 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: STABILA Messgeräte Gustav Ullrich GmbH ul. Landauer Str. 45 76855 Annweiler, Germany e-mail: info@de.stabila.com tel.: +49063463090 |
