poziomica magnetyczna, Torpedo, FATMAX, STANLEY [0-43-603]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-43-603
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 879 pkt. |
Poziomica magnetyczna, Torpedo, FATMAX, STANLEY [0-43-603] o długości całkowitej 250 mm.
Wysokiej klasy poziomica ręczna z 3 libellami: poziomą, pionową i kątową (45°).
Posiada rowek wzdłuż poziomicy, magnetyczną podstawę oraz powiększoną libelkę poziomą, ułatwiając pracę z narzędziem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.poziomica magnetyczna, Torpedo, FATMAX, STANLEY [0-43-603]
- posiada 3 libelki: poziomą, pionową i kątową (45°),
- centralna libelka została powiększona co ułatwia odczyt, a wykonanie ich z akrylu pozwala na większą odporność na uderzenia,
- podstawa posiada magnesy oraz wydrążony rowek dla lepszej przyczepności na zaokrąglonych powierzchniach,
- poziomica wyprodukowana zgodnie z normą DIN 877,
PARAMETRY TECHNICZNE POZIOMICY TORPEDO, FATMAX, STANLEY [0-43-603]
- długość poziomu: 230 mm,
- długość całkowita: 250 mm,
- liczba libelli: 3,
- dokładność pomiaru poziomicy: 0,5 mm / 1 m,
| długość całkowita: | 250 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 3 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | tak |
| EAN: | 3253560436032 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.2 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
