poziomica magnetyczna Torpedo 225mm BAHCO [406T-225]
-
Producent:
-
Kod producenta:406T-225
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 579 pkt. |
Plastikowa poziomica magnetyczna Torpedo firmy BAHCO o długości 225mm, model 406T-225. Poziomica wyposażona jest w 3 libelle: pionową, poziomą i kąt 450.
Dokładność pomiaru w położeniu normalnym i odwróconym wynosi 1.0 mm / m.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Plastikowa poziomica magnetyczna Torpedo BAHCO [406T-225]
- poziomica wyposażona w 3 libelle: pionową, poziomą i kąt 450
- Promień fiolki to 150mm, czułość 13 mm/m
- 1.0 mm / m dokładności w normalnej pozycji. 1.0 mm / m dokładności w pozycji odwróconej
- Nietłukące fiolki. Ciecz jest odporna na promieniowanie UV i ekstremalne temperatury
- Magnes utrzymuje 5 razy większy ciężar od własnego
- 2 otwory do zawieszenia narzędzia
- Waga 100g
- Długość 225mm
| długość całkowita: | 225 mm |
| dokładność pomiaru: | ±1,0mm |
| liczba libelli: | 3 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | tak |
| dokładność w pozycji odwróconej: | ±1,0mm |
| EAN: | 7314150315130 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.093 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
