poziomica aluminiowa magnetyczna 40cm, Bahco [466-400-M] 2 libelle
-
Producent:
-
Kod producenta:466-400-M
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1620 pkt. |
Magnetyczna poziomica aluminiowa BAHCO 466-400-M, o długości 400 mm.
Wysokiej klasy, trwała i lekka poziomica ręczna wykonana z profilu aluminiowego anodowanego, zabezpieczona antykorozyjnie. Boki poziomicy zabezpieczone są przed uszkodzeniem gumowymi osłonami z otworami do zawieszenia. Wbudowane magnesy ułatwiają pracę przy konstrukcjach i elementach metalowych.
Poziomica posiada 2 libelle do pomiaru poziomu i pionu z dokładnością do 0,5mm / 1m. Libelle z nietłukącego tworzywa wypełnione są płynem odpornym na promieniowanie UV i ekstremalne temperatury.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Poziomica aluminiowa magnetyczna 40cm Bahco [466-400-M]:
- lekka poziomica wykonana z aluminium anodowanego, przeznaczona do wytyczania poziomu i pionu,
- poziomica posiada 2 libelki: jedną libellę pionową i jedną libellę poziomą,
- zapewnia wysoką precyzję pomiaru: +/- 0,5 mm/m,
- płyn w nietłukących libellach jest odporny na promieniowanie UV i ekstremalne temperatury,
- wyżłobienie w kształcie litery V w podstawie wzdłuż poziomicy ułatwia przykładanie do rur,
- wbudowane magnesy ułatwiają pracę przy konstrukcjach i elementach stalowych,
- poziomica posiada laserowo naniesioną wyraźną podziałkę metryczną,
- antywstrząsowe, gumowe osłony na końcach poziomicy zabezpieczają poziomicę podczas upadku,
- otwór w profilu poziomicy ułatwia jej przytrzymywanie,
- na obu końcach poziomicy znajdują się otwory umożliwiające jej zawieszenie.
PARAMETRY TECHNICZNE POZIOMICY MAGNETYCZNEJ BAHCO [466-400-M]:
- długość poziomicy: 40 cm,
- liczba libelli: 2,
- dokładność pomiaru poziomicy: +/- 0,5 mm/m,
- wymiary profilu poziomicy: 66 x 30 mm,
- wbudowane magnesy: tak,
- waga: 540 g
| długość całkowita: | 400 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 2 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | tak |
| EAN: | 7314150128358 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.56 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
