poziomica aluminiowa 120cm Bahco [416-1200] 2 libelle
-
Producent:
-
Kod producenta:416-1200
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1516 pkt. |
Klasyczna poziomica aluminiowa BAHCO 416-1200, o długości 120 cm.
Wysokiej klasy, trwała i lekka poziomica ręczna wykonana z profilu aluminiowego. Boki poziomicy zabezpieczone są przed uszkodzeniem osłonami z tworzywa.
Poziomica posiada 2 libelle do pomiaru poziomu i pionu z dokładnością do 0,5mm / 1m. Libelle z nietłukącego tworzywa wypełnione są płynem odpornym na promieniowanie UV i ekstremalne temperatury.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Poziomica aluminiowa 120cm Bahco [416-1200]:
- klasyczna, lekka poziomica wykonana z profilu aluminiowego 50 x 21 mm, przeznaczona do wytyczania poziomu i pionu,
- grubość ścianki profilu aluminiowego 1,4 mm zwiększa trwałość poziomnicy,
- poziomica posiada 2 libelki: jedną libellę pionową i jedną libellę poziomą,
- precyzja w normalnym położeniu: 0,5 mm/m; w pozycji odwróconej: 0,75 mm/m,
- płyn w nietłukących libellach jest odporny na promieniowanie UV i ekstremalne temperatury,
- osłony na końcach poziomicy wykonane z tworzywa absorbującego wstrząsy, zabezpieczają poziomicę podczas upadku.
PARAMETRY TECHNICZNE POZIOMICY BAHCO [416-1200]:
- długość poziomicy: 120 cm,
- liczba libelli: 2,
- dokładność pomiaru poziomicy:
- w normalnym położeniu: 0,5 mm / 1 m,
- w pozycji odwróconej: 0,75 mm / 1 m, - waga: 630 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 1200 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 2 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | nie |
| dokładność w pozycji odwróconej: | ± 0,75 mm/m |
| EAN: | 7314150308798 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.645 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
