poziomica 80cm, 80 AS, Stabila [19166]
-
Producent:
-
Kod producenta:19166
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1713 pkt. |
Profesjonalna poziomica serii 80 AS, STABILA 19166, o długości 80cm, z prostokątnym profilem aluminiowym z żebrowaniem wzmacniającym, zapewniającym dokładność i pewny chwyt nawet w rękawicach roboczych.
Poziomnica z libellami przystosowanymi do pomiaru w pozycji normalnej i odwróconej, umożliwia uzyskanie pewnych wyników pomiaru przeprowadzanych w dowolnej pozycji, nawet na suficie.
Poziomnica z 2 powierzchniami pomiarowymi, 2 libellami pionowymi i 1 libellą poziomą. Jest łatwa w czyszczeniu dzięki elektrostatycznej powłoce proszkowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Poziomica 80cm, 80 AS, Stabila [19166]:
- poziomica z libellami przystosowanymi do pomiaru w pozycji normalnej i odwróconej, umożliwia uzyskanie pewnych wyników pomiaru przeprowadzanych w dowolnej pozycji, nawet na suficie,
- uniwersalny przyrząd pomiarowy dla gospodarstwa domowego, rzemieślników i majsterkowiczów,
- wyposażona w 2 libelle pionowe i 1 libellę poziomą,
- libelle wyprodukowane są z przezroczystego, wytrzymałego szkła akrylowego z precyzyjnie szlifowanymi obrysem wewnętrznym i fluorescencyjną cieczą w środku,
- 2 powlekane powierzchnie pomiarowe,
- dokładność pomiaru w pozycji normalnej: ±0,5 mm/m, w pozycji odwróconej: ±0,75 mm/m,
- poziomica wyprodukowana z mocnego profilu aluminiowego z ożebrowaniem zwiększającym wytrzymałość,
- wyprofilowanie umożliwia pewny chwyt nawet w rękawicach roboczych,
- zintegrowane stopki antypoślizgowe zapewniają stabilne przyleganie podczas zaznaczania – poziomnica się nie przesuwa,
- elektrostatyczna powłoka proszkowa zapewnia łatwe czyszczenie,
- zaślepki z tworzywa sztucznego chronią profil poziomicy przed uszkodzeniem w przypadku uderzenia
PARAMETRY TECHNICZNE POZIOMICY 80 AS STABILA [19166]:
- długość poziomicy: 80 cm,
- liczba libelli: 3,
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji normalnej: +/- 0,5mm/m (0,029°),
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji odwróconej (sufitowej): +/- 0,75mm/m (0,043°),
- gwarancja producenta: 10 lat
| długość całkowita: | 800 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 3 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | nie |
| dokładność w pozycji odwróconej: | ± 0,75 mm/m |
| EAN: | 4005069191665 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.57 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: STABILA Messgeräte Gustav Ullrich GmbH ul. Landauer Str. 45 76855 Annweiler, Germany e-mail: info@de.stabila.com tel.: +49063463090 |
