poziomica 60cm FATMAX Classic PRO, STANLEY [FMHT42554-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMHT42554-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 776 pkt. |
Profesjonalna poziomica firmy STANLEY z serii FATMAX Classic PRO, model FMHT42554-1 o długości 60cm.
Wysokiej klasy poziomica ręczna z wytrzymałą, odporną na wstrząsy i zarysowania konstrukcją, 3 libellami do pomiaru poziomu i pionu z dokładnością do 0,5 mm / 1m.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.poziomica 60cm FATMAX Classic PRO firmy STANLEY FMHT42554-1:
- Profesjonalna poziomica do wytyczania poziomu i pionu
- Nowoczesny aluminiowy korpus zapewnienia ergonomię użytkowania poziomnicy
- Poziomica posiada 3 libelki: dwie libelle pionowe i jedną libellę poziomą
- Konstrukcja korpusu zapewnienia ergonomię użytkowania
- Gładkie i precyzyjne wykończenie powierzchni zapewnia dokładność pomiarów oraz łatwe utrzymanie narzedzia w czystości
- Duża, bimateriałowa rękojeść przykręcona do korpusu zwiększa komfort użytkowania
- Osłony na końcach poziomicy wykonane z tworzywa absorbującego wstrząsy, zabezpieczają poziomicę podczas upadku
Parametry techniczne poziomicy FATMAX Classic PRO firmy STANLEY FMHT42554-1:
- długość poziomicy: 60cm
- liczba libelli: 3
- dokładność pomiaru poziomicy: 0,5 mm / 1 m,
- dokładność pomiaru w pozycji odwróconej: 0,75 mm / 1 m
| długość całkowita: | 600 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 3 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | nie |
| dokładność w pozycji odwróconej: | ± 0,75 mm/m |
| EAN: | 3253561425547 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
