Poziomica 200cm, łata murarska, STANLEY [0-42-323]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-42-323
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1458 pkt. |
Poziomica 200cm, łata murarska, STANLEY [0-42-323]
Poziomica wyposażona w dwa uchwyty zapewnia wygodne przenoszenie i pewny chwyt podczas pracy.
Posiada dwie libelki: pionową i poziomą, osadzone w wytrzymałym tworzywie ABS.
Dodatkowo gumowe osłony na końcach chronią narzędzie przed uszkodzeniami przy upadku oraz zapobiegają rysowaniu powierzchni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Poziomica 200cm, łata murarska, STANLEY [0-42-323]
- dwa uchwyty w poziomicy ułatwiają jej przytrzymywanie i przenoszenie,
- poziomica posiada 2 libelki: pionową i poziomą, osadzone w tworzywie ABS,
- gumowe osłony na końcach poziomicy, wykonane z tworzywa absorbującego wstrząsy, zabezpieczają ją podczas upadku i zapobiegają rysowaniu powierzchni,
PARAMETRY TECHNICZNE POZIOMICY STANLEY [0-42-323]
- długość poziomicy: 200 cm,
- liczba libelli: 2,
- dokładność pomiaru na głównej krawędzi: 1 mm / 1 m,
- waga: 1.38 kg,
| długość całkowita: | 2000 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 1 mm/m |
| liczba libelli: | 2 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | nie |
| EAN: | 3253560423230 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 2 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
