Poziomica 200 cm, system magnesów neodymowych, 80 ASM, Stabila [19184]
-
Producent:
-
Kod producenta:19184
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6707 pkt. |
Poziomica z systemem magnesów neodymowych, 80 ASM, Stabila [19184] o długości 200 cm.
Poziomnica z libellami przystosowanymi do pomiaru w pozycji normalnej i odwróconej, umożliwia uzyskanie pewnych wyników pomiaru przeprowadzanych w dowolnej pozycji.
Poziomnica z 2 powierzchniami pomiarowymi, 1 libellą pionową i 1 libellą poziomą.
Wyposażona w 4 magnesy neodymowe pozwalające na przymocowanie jej do metalowych powierzchni.
Producent zapewnia 10 letnią gwarancje.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Poziomica 200 cm, system magnesów neodymowych, 80 ASM, Stabila [19184]
- poziomica z libellami przystosowanymi do pomiaru w pozycji normalnej i odwróconej, umożliwia uzyskanie pewnych wyników pomiaru przeprowadzanych w dowolnej pozycji,
- wyposażona w 1 libellę pionową i 1 libellę poziomą,
- 2 powlekane powierzchnie pomiarowe,
- 4 mocne magnesy neodymowe pozwalają na przymocowanie poziomicy do metalowej powierzchni,
- dokładność pomiaru w pozycji normalnej: ± 0.5 mm/m, w pozycji odwróconej: ± 0.75 mm/m,
- poziomica wyprodukowana z mocnego profilu aluminiowego z ożebrowaniem zwiększającym wytrzymałość,
PARAMETRY TECHNICZNE POZIOMICY 80 ASM STABILA [19184]
- długość poziomicy: 200 cm,
- liczba libelli: 2,
- liczba magnesów: 4,
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji normalnej: ± 0.5 mm/m (0,029°),
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji odwróconej (sufitowej): ± 0.75 mm/m (0,043°),
- gwarancja producenta: 10 lat,
- waga: 1.8 kg,
| długość całkowita: | 2000 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 2 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | tak |
| dokładność w pozycji odwróconej: | ± 0,75 mm/m |
| EAN: | 4005069191849 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 2 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: STABILA Messgeräte Gustav Ullrich GmbH ul. Landauer Str. 45 76855 Annweiler, Germany e-mail: info@de.stabila.com tel.: +49063463090 |
