poziomica 150cm Typ 80 AS-2 Stabila [19174]
-
Producent:
-
Kod producenta:19174
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3548 pkt. |
Profesjonalna poziomica firmy STABILA z serii 80 AS-2 o długości 150cm, model 19174 z prostokątnym profilem aluminiowym z żebrowaniem wzmacniającym, zapewniającym dokładność i pewny chwyt nawet w rękawicach roboczych.
Poziomnica z libellami przystosowanymi do pomiaru w pozycji normalnej i odwróconej, umożliwia uzyskanie pewnych wyników pomiaru przeprowadzanych w dowolnej pozycji, nawet na suficie.
Poziomnica z 2 powierzchniami pomiarowymi, 2 libellami pionowymi i 1 libellą poziomą, jest łatwa w czyszczeniu, dzięki elektrostatycznej powłoce proszkowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Poziomica 150cm Typ 80AS2 Stabila 19174
- Poziomnica z libellami przystosowanymi do pomiaru w pozycji normalnej i odwróconej, umożliwia uzyskanie pewnych wyników pomiaru przeprowadzanych w dowolnej pozycji, nawet na suficie
- Wyposażona w 2 libelle pionowe i 1 libellę poziomą
- Profil prostokątny z aluminium z żebrowaniem wzmacniającym, zapewnia trwałość, dokładność i pewny chwyt nawet w rękawicach roboczych
- 2 powlekane powierzchnie pomiarowe
- Zintegrowane stopki antypoślizgowe zapewniają stabilne przyleganie podczas zaznaczania – poziomnica się nie przesuwa
- Łatwe czyszczenie dzięki elektrostatycznej powłoce proszkowej
- Wysokiej jakości libelle STABILA zapewniają optymalną czytelność – wysoce przezroczyste, wytrzymałe szkło akrylowe z precyzyjnie szlifowanymi obrysem wewnętrznym i fluorescencyjną cieczą w libellach
- Zaślepki z tworzywa sztucznego chronią profil w przypadku uderzenia
Parametry techniczne poziomicy Typ 80AS2 Stabila 19174
- długość poziomicy: 150cm
- liczba libelli: 3
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji normalnej: +/- 0,5mm/m (0,029o)
- dokładność pomiaru poziomicy w pozycji odwróconej (sufitowej): +/- 0,75mm/m (0,043o)
Idealny uniwersalny przyrząd pomiarowy dla gospodarstwa domowego, rzemieślników i majsterkowiczów.
| długość całkowita: | 1500 mm |
| dokładność pomiaru: | ± 0,50 mm/m |
| liczba libelli: | 3 |
| rodzaj libelli: |
|
| magnes: | nie |
| dokładność w pozycji odwróconej: | ± 0,75 mm/m |
| EAN: | 4005069191740 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 1.26 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: STABILA Messgeräte Gustav Ullrich GmbH ul. Landauer Str. 45 76855 Annweiler, Germany e-mail: info@de.stabila.com tel.: +49063463090 |
