półokrągły brzeszczot uniwersalny do cięcia, 100mm, DeWALT [DT20712-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20712-QZ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 246 pkt. |
Półokrągły brzeszczot uniwersalny do wycinania firmy DeWalt [DT20712] współpracuje z urządzeniami wielofunkcyjnymi DeWalt'a DWE315KT i DCS355D2;
Brzeszczot uniwersalny do cięcia gontów, tworzyw sztucznych, pianek, gumy, skóry, linoleum, wykładzin, kartonu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.półokrągły brzeszczot uniwersalny DeWalt [DT20712]:
- przeznaczony do cięcia gontów, tworzyw sztucznych, pianek, gumy, skóry, linoleum, wykładzin, kartonu,
- brzeszczot współpracuje z urządzeniami wielofunkcyjnymi DeWalt'a;
- pasuje do narzędzi oscylacyjnych innych marek Fein® (za wyjątkiem SuperCut), Bosch®, Makita®, Milwaukee®
parametry brzeszczotu DT20712:
- średnica brzeszczotu: 100 mm,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048099353 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.07 kg |
| długość opakowania: | 17.00 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
