Pokrowiec na prowadnicę 3 m Makita [E-10936]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-10936
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4062 pkt. |
Pokrowiec na szynę prowadzącą Makita [E-10936] do przechowywania 2 szt. szyn prowadzących o długości 3 metrów.
Pokrowiec został wykonany z poliestru 1680D z piankową wyściółką, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i jednocześnie lekki. Z przodu pokrowiec posiada kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Pokrowiec na prowadnicę 3 m Makita [E-10936]:
- chroni szynę prowadzącą przed zarysowaniami i wstrząsami podczas transportu lub przechowywania,
- pokrowiec do przechowywania 2 szt. szyn prowadzących o długości 3 m,
- jest wytrzymały i jednocześnie lekki,
- został wykonany z wytrzymałego poliestru 1680 Denier z solidną, piankową wyściółką, zapewniającą bezpieczne przechowywanie szyn prowadzących,
- długi zamek błyskawiczny na obrzeżu pokrowca ułatwia jego otwieranie,
- wewnętrzne regulowane paski zapinane na rzep zapewniają bezpieczne przechowywanie szyn,
- kieszenie wewnątrz pokrowca pozwalają na unieruchomienie krótszych szyn prowadzących,
- pokrowiec posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt oraz pasek na ramię.
Parametry techniczne pokrowca na prowadnicę 3 m Makita [E-10936]:
- przeznaczenie: na szyny prowadzące,
- materiał: poliester 1680 Denier,
- długość całkowita: 300 cm,
- szerokość: 4,5 cm,
- wysokość: 22 cm
| długość całkowita: | 3000 mm |
| EAN: | 088381581530 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 450 mm |
| wysokość: | 220 mm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
