    3768J-250
134,08zł brutto
109,01zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1341 pkt.
Profesjonalne pokrętło z uchylnym czopem 3/8" firmy KOKEN 3768J-250, wykonane z najwyższej jakości stali o długości całkowitej 380 mm.
Wyposażone w ergonomiczną dwukomponetową rękojeść, z  mocowaniem nasadek kwadrat 3/8".
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalne pokrętło uchylne do kluczy nasadowych firmy KOKEN typ 3768J-250:
  • wykonane jest z wysokiej jakości stali stopowej, wykończenie polerowane,
  • w razie zniszczenia zabieraka można zamówić i dokupić zestaw naprawczy.
dane techniczne pokrętła do nasadek 3768J-250:
  • zabierak: kwadrat 3/8'' ,
  • długość całkowita [L]: 250 mm ,
  • szerokość głowicy [D]: 20,5 mm
  • materiał: stal stopowa,
  • waga: 248 g
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 250 mm