podnośnik ręczny, udźwig 180kg, BESSEY [BEY23]
-
Producent:
-
Kod producenta:BEY23
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4596 pkt. |
Podnośnik ręczny, udźwig 180kg, BESSEY [BEY23]
Podnośnik BEY23 to narzędzie, które wspiera pracę w pojedynkę, ułatwiając podnoszenie, poziomowanie i stabilizowanie AGD, okien, drzwi czy szafek.
Posiada udźwig do 180 kg i zakres roboczy 5 - 230 mm. Dźwignie dociskową można obsługiwać także nogą, a precyzyjny mechanizm pozwala na opuszczanie z dokładnością do 4 mm.
Dzięki możliwości zdjęcia i obrócenia głowicy, podnośnik może pełnić również funkcję ścisku, w tym trybie jego zakres roboczy wynosi 170 - 390 mm.
Schowany przycisk blokady zapobiega przypadkowemu zwolnieniu.
Wytrzymała, obudowa z tworzywa sztucznego chroni mechanizm przed pyłem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.podnośnik ręczny, udźwig 180kg, BESSEY [BEY23]
- podnośnik stworzony z myślą o osobach pracujących w pojedynkę, wspomaga w podnoszeniu, poziomowaniu i przytrzymywaniu na odpowiedniej wysokości różnych sprzętów AGD, okien, drzwi lub szafek,
- podnośnik zapewnia maksymalny udźwig na poziomie 180kg oraz zakres roboczy od 5 do 230 mm,
- dzięki możliwości zdjęcia i obrócenia głowicy, podnośnik może pełnić również funkcję ścisku, w tym trybie jego zakres roboczy wynosi od 170 do 390 mm,
- wyposażony jest w dźwignię dociskową, którą można obsługiwać za pomocą nogi,
- schowany przycisk zwolnienia blokady zapobiega przypadkowemu wciśnięciu,
- podnośnik posiada precyzyjną dźwignię, która opuszcza płytę podnoszącą o maksymalnie 4 mm,
- na wyposażeniu znajdują się ochronne nakładki na podstawy, które zapobiegają zarysowaniu delikatnych powierzchni podczas pracy,
- cały mechanizm zamknięty jest w obudowie z tworzywa sztucznego, która zapobiega dostawaniu się pyłu do środka podnośnika,
PARAMETRY TECHNICZNE PODNOŚNIKA BESSEY [BEY23]
- materiał prowadnicy: stal powlekana,
- grubość prowadnicy: 8 mm,
- długość prowadnicy: 380 mm,
- maksymalny udźwig: 180 kg,
- zakres pracy:
- w trybie podnośnika: 5 - 230 mm,
- w trybie ścisku: 170 - 390 mm, - wymiary podstawy (dł x szer x wys): 146 x 100 x 4 mm,
- waga: 1.65 kg,
| waga kg: | 1.65 kg |
| zakres roboczy: | 5-230, 170-390 mm |
| udźwig: | 0.18 t |
| wysokość najazdu: | 4 mm |
| wysokość podnoszenia: | 230 mm |
| EAN: | 4008158050973 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.7 kg |
| długość opakowania: | 25.7 cm |
| szerokość opakowania: | 10.8 cm |
| wysokość opakowania: | 40 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
