Podkaszarka żyłkowa 18V, 33CM, akumulator 4Ah, ładowarka 2A, FATMAX V20, Stanley [SFMCST933M1-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCST933M1-QW
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6148 pkt. |
Podkaszarka żyłkowa 18V, 33CM, 4Ah, ładowarka 2A, FATMAX V20, Stanley [SFMCST933M1-QW]
Wydajne i wygodne narzędzie do przycinania trawy oraz chwastów w ogrodzie.
Szerokość cięcia 33 cm, przekładnia zwiększająca moment obrotowy oraz automatyczny system podawania żyłki zapewniają szybkie i efektywne koszenie bez przerywania pracy.
Lekka konstrukcja 2,4 kg, teleskopowy trzonek i regulacja prędkości gwarantują komfort użytkowania i dopasowanie do różnych zadań.
W zestawie znajduje się akumulator 18V 4.0Ah oraz ładowarka 2A z systemu FATMAX V20, kompatybilnego z innymi narzędziami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Podkaszarka żyłkowa 18V, 33CM, 4Ah, ładowarka 2A, FATMAX V20, Stanley [SFMCST933M1-QW]
- dzięki ulepszonej technologii akumulatorowej, braku efektu pamięci i minimalnym stratom energii akumulator litowo-jonowy V20 będzie działał dłużej i lepiej,
- duży 33cm obszar tnący zapewnia szybkie i efektywne przycinanie,
- automatyczny mechanizm podawania żyłki podaje żyłkę o średnicy 1,6 mm, co zapewnia wygodną pracę bez konieczności ręcznej regulacji,
- przekładnia zębata zwiększa moment obrotowy i moc cięcia, dzięki czemu koszenie gęstej trawy i chwastów jest łatwiejsze,
- regulacja wysokiej i niskiej prędkości oraz płynna kontrola obrotów umożliwia dopasowanie mocy do rodzaju pracy i zapewnia lepszą kontrolę urządzenia,
- lekka konstrukcja o wadze 2,4 kg z gumowym uchwytem pomocniczym i teleskopowym trzonkiem zapewnia komfort pracy oraz łatwe dopasowanie do wzrostu użytkownika,
- wskaźnik poziomu naładowania akumulatora pozwala szybko sprawdzić poziom energii podczas pracy,
- zintegrowany hak do zawieszania kompatybilny z systemem ściennym STANLEY Track umożliwia wygodne i bezpieczne przechowywanie w garażu, warsztacie lub domu,
- akumulator 18V 4.0Ah i ładowarka 2A w zestawie z systemu Stanley Fatmax V20 zapewniają kompatybilność z wieloma narzędziami tej serii.
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATOROWEJ PODKASZARKI Stanley [SFMCST933M1-QW]
- napięcie zasilania: 18 V,
- pojemność akumulatora: 4.0 AH,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- szerokość cięcia: 330 mm.
WYPOSAŻENIE PODKASZARKI Stanley [SFMCST933M1-QW]
- uchwyt typu pętla,
- osłona głowicy żyłkowej,
- instrukcja obsługi,
- akumulator 18V STANLEY FATMAX V20 4.0Ah,
- ładowarka 2A.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| waga bez akumulatora: | 2.4 kg |
| szerokość koszenia: | 33 cm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048726945 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
