plecak na narzędzia z kieszeniami i zaczepami, DeWalt [DWST81690-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST81690-1
Stan magazynowy: 2
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3729 pkt. |
Plecak na narzędzia, akcesoria i elektronikę firmy DeWalt [DWST81690-1] z wieloma schowkami i kieszeniami.
Posiada wodoodporną, dodatkową kieszeń na rzeczy osobiste, oraz sztywną kieszeń na dokumenty lub Laptopa.
Wykonany został z wytrzymałej tkaniny poliestrowej denier.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Plecak na narzędzia z kieszeniami firmy DeWalt [DWST81690-1]:
- mocny i trwały plecak narzędziowy DWST181690-1 zapewnia bezpieczne i przestronne miejsce do przechowywania wielu narzędzi, akcesoria i elektronikę,
- wykonany z wytrzymałych materiałów: 1200 denier ze strony zewnętrznej i 600 denier wewnątrz dla zwiększenia ochrony,
- posiada wzmocnione ramiona, które zapewniają komfort w trakcie przenoszenia,
- posiada wodoodporną, dodatkową kieszeń na rzeczy osobiste, oraz sztywną kieszeń na dokumenty lub komputer,
- dno wykonane jest z mocnego tworzywa chroniąc zawartość przed brudem i wodą,
- główna kieszeń ma podwójny zamek ułatwiający dostęp do wnętrza z każdej strony,
- wyposażony w wewnętrzne kieszenie ułatwiające przechowywanie narzędzi
- ma możliwość pełnego otwarcia, co zdecydowanie ułatwiająca dostęp do narzędzi,
- dostarczany bez wyposażenia,
Dane techniczne plecaka firmy DeWalt [DWST81690-1]:
- pojemność wewnętrzna: 40 litrów,
- nośność plecaka: 25 kg,
- wymiary (Szerokość x Wysokość x Głębokość): 21 x 48 x 35 cm,
- waga plecaka: 2,63 kg.
| EAN: | 3253561816901 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.63 kg |
| długość opakowania: | 46.00 cm |
| szerokość opakowania: | 36.00 cm |
| wysokość opakowania: | 26.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Naprawdę duży pojemny plecak solidnie wykonany służy do podstawowego wyposażenia elektryka
