plecak na narzędzia z uchwytem teleskopowym, DeWalt [DWST60101-9] MCLAREN
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST60101-9
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3732 pkt. |
Plecak na narzędzia z kołami i praktycznym uchwytem teleskopowym, DeWalt DWST60101-9, z limitowanej serii MCLAREN.
Wyposażony w dużą ilość kieszeni i przegródek, z wodoodpornym dnem i kieszeniami (IP54), wyprodukowany został z wytrzymałej tkaniny poliestrowej o gęstości 1680x600 denier.
Plecak doskonale sprawdzi się do bardzo wygodnego przenoszenia i przewożenia narzędzi ręcznych czy akumulatorowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Plecak na narzędzia z kieszeniami na kółkach, seria McLaren, DeWalt [DWST60101-9]:
- plecak do przenoszenia narzędzi z limitowanej serii McLaren, wykonany z mocnej i wytrzymałej tkaniny poliestrowej o gęstości 1680x600 denier o wysokiej odporności na ścieranie,
- posiada wykończenia i akcesoria metalowe oraz wzmocnione szwy i detale,
- w przedniej części plecak posiada 2 wodoodporne kieszenie (IP54) z zamkiem błyskawicznym np. na rzeczy osobiste,
- po bokach plecaka znajdują się pojemne kieszenie, dedykowany zaczep na miarę zwijaną, metalowy karabińczyk i taśmę z przeszyciami do przechowywania narzędzi ręcznych, np. wkrętaków,
- wodoodporne dno plecaka wykonane jest z mocnego, formowanego wtryskowo tworzywa sztucznego, dzięki czemu chroni zawartość przed brudem i wodą,
- podwójny zamek zapewnia łatwy dostęp do wnętrza plecaka z każdej strony,
- plecak wyposażony jest w wiele wewnętrznych przegród ułatwiających przechowywanie narzędzi oraz siatkową kieszeń na elektronarzędzia,
- oddzielna komora na laptop pomaga zapobiegać uszkodzeniom urządzeń elektronicznych w trudnych warunkach prac
- żółta tkanina wewnątrz plecaka zapewnia doskonałą widoczność narzędzi,
- możliwość pełnego otwarcia plecaka zdecydowanie ułatwiająca dostęp do narzędzi,
- plecak posiada koła zapewniające mobilność nawet przy dużym ciężarze przenoszonych narzędzi,
- teleskopowy uchwyt umożliwia wygodny transport na kołach,
- wyściełany, ergonomiczny system podparcia pleców, miękkie paski na ramiona, oraz uchwyt w górnej części zapewniają wygodne przenoszenie narzędzi,
- plecak dostarczany jest bez narzędzi widocznych na zdjęciach.
PARAMETRY TECHNICZNE PLECAKA MCLAREN DEWALT [DWST60101-9]:
- pojemność wewnętrzna: 28,7 L,
- nośność plecaka: 25 kg,
- wymiary: 350 x 240 x 540 mm,
- wysokość z rozłożonym uchwytem teleskopowym: 1020 mm,
- waga plecaka: 3,7 kg
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 3253569601011 |
| pojemność : | 28,7 l |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.7 kg |
| długość opakowania: | 35 cm |
| szerokość opakowania: | 24 cm |
| wysokość opakowania: | 54 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
