Pionowa, kompaktowa myjka ciśnieniowa 1300W, Black+Decker [BEPW1300-QS] 110 bar
-
Producent:
-
Kod producenta:BEPW1300-QS
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3903 pkt. |
Pionowa myjka ciśnieniowa Black+Decker [BEPW1300-QS] z silnikiem o mocy 1300W, pompą aluminiową i lancą z dyszą regulującą przepływ wody.
Kompaktowa myjka ciśnieniowa do zastosowań przydomowych, zawiera filtr wody zapobiegający uszkodzeniom pompy.
Myjka ciśnieniowa 1300W Black+Decker [BEPW1300-QS]:
- pionowa myjka BEPW1300 świetnie się sprawdza do wszelkich zastosowań wokół domu czy na działce,
- kompaktowe rozmiary zapewniają łatwość przechowywania,
- system TOTAL STOP po zwolnieniu spustu na pistolecie natryskowym i napełnieniu zbiornika pompy wodą system zatrzymuje pracę silnika,
- pompa aluminiowa
- posiada wbudowane miejsce do przechowywania akcesoriów i przewodu zasilającego bezpośrednio na urządzeniu,
- myjka wyposażona jest w system samozasysający, który umożliwia zasysanie wody z dowolnego zbiornika, np. deszczówki,
- filtr wody zatrzymuje drobiny i ciała stałe zapobiegając uszkodzeniom pompy,
- długa lanca z regulacją siły strumienia wody,
- zbiornik na środki czyszczące.
Wyposażenie myjki ciśnieniowej Black+Decker [BEPW1300-QS]:
-
szybko złączka węża z filtrem wody,
-
rękojeść pistoletowa ze spustem,
-
lanca z duszą regulacyjną,
-
wąż ciśnieniowy o długości 3m,
-
zbiornik na detergent 0,5 litra,
-
uchwyt na akcesoria,
- igła do czyszczenia dyszy.
Parametry techniczne myjki ciśnieniowej Black+Decker [BEPW1300-QS]:
- moc znamionowa: 1300 W,
- typ silnika: szczotkowy,
- ciśnienie: 110 bar,
- maksymalny przepływ wody: 6,6 l/min,
- pompa: aluminiowa,
- długość węża: 3 m,
- wymiary (wys. x szer. x gł.): 42 x 26 x 22 cm
| waga kg: | 5,5 kg |
| wymiary: | 220x260x420 mm |
| moc znamionowa: | 1300 W |
| opakowanie: | karton |
| maksymalny przepływ wody: | 396 l/h |
| maksymalne ciśnienie: | 110 bar |
| EAN: | 5035048788981 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 5,77 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
