myjka wysokociśnieniowa 1800W MAKITA [HW1200]
-
Producent:
-
Kod producenta:HW1200
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10465 pkt. |
Myjka wysokociśnieniowa MAKITA [HW1200] z silnikiem o mocy 1800W, lancą z regulacją strumienia wody i niskim poziomem hałasu.
Myjka ciśnieniowa posiada m.in. wąż ze zbrojeniem stalowym i funkcję samozasysania pozwalającą na doprowadzenie wody do myjki ze zbiornika wody.
Myjka wysokociśnieniowa 1800W MAKITA [HW1200]
- Lekka i kompaktowa myjka do zastosowań wokół domu
- Pompa wykonana z aluminium, z mosiężnymi króćcami oraz czujnikami ciśnienia zabezpieczającymi pompę
- Wąż ze zbrojeniem stalowym o długości 10 m
- Lanca z regulacją strumienia wody
- Funkcja samozasysająca pozwala na doprowadzenie wody do myjki ze zbiornika wody
- Niski poziom hałasu generowanego podczas pracy myjki - 89 dB(A)
- Ciśnienie robocze 100 bar a maksymalne dopuszczalne ciśnienie 120 bar
Wyposażenie myjki wysokociśnieniowej MAKITA [HW1200]
- Igła do czyszczenia do HW1200/HW1300, 123660-2
- Wąż wysokociśnieniowy 10M DO HW1200, 123784-4
- Lanca z dyszą regulacyjną do HW1200/HW1300, 197822-8
- Lanca z dyszą rotacyjną do HW1200/HW1300, 197824-4
- Rękojeść pistoletowa do HW1200/HW1300, 197842-2
- Szybkozłączka do HW1200/HW1300, 197883-8
- Dysza spieniająca ze zbiornikiem do HW1200/HW1300, 197886-2
| waga kg: | 11 kg |
| na wyposażeniu: | Igła do czyszczenia do HW1200/HW1300, 123660-2; Wąż wysokociśnieniowy 10M DO HW1200, 123784-4; Lanca z dyszą regulacyjną do HW1200/HW1300, 197822-8; Lanca z dyszą rotacyjną do HW1200/HW1300, 197824-4; Rękojeść pistoletowa do HW1200/HW1300, 197842-2; Szybkozłączka do HW1200/HW1300, 197883-8; Dysza spieniająca ze zbiornikiem do HW1200/HW1300, 197886-2 |
| wymiary: | 292 × 358 × 830 mm |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| opakowanie: | karton |
| maksymalny przepływ wody: | 330 l/h |
| maksymalna temperatura na dopływie: | 40 °C |
| maksymalne ciśnienie: | 120 bar |
| EAN: | 088381836364 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 14.46 kg |
| długość opakowania: | 83 cm |
| szerokość opakowania: | 38.3 cm |
| wysokość opakowania: | 33.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
