pilnik do ostrzenia łańcuchów pił łańcuchowych 5.5 mm 3/8" Bahco [168-8-5.5-1P]
-
Producent:
-
Kod producenta:168-8-5.5-1P
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 77 pkt. |
Pilnik okrągły o średnicy 5.5 mm firmy Bahco [168-8-5.5-1P].
Przeznaczony do ostrzenia łańcuchów w piłach łańcuchowych elektrycznych i spalinowych z podziałką łańcucha 3/8".
Pilniki firmy Bahco wykonane są z wysokiej jakości stali o wysokiej twardości, pilniki okrągłe służą do ostrzenia ogniw łańcucha.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pilnik do ostrzenia łańcuchów 5.5 mm 3/8" Bahco [168-8-5.5-1P]:
- pilnik do pił łańcuchowych firmy Bahco,
- pilnik okrągły, zęby o kącie ujemnym,
- ma uchwyt kuty, zbieżny,
parametry pilników Bahco [168-8-5.5-1P]:
- długość całkowita: 200 mm,
- średnica pilnika: 5.5 mm,
- podziałka łańcucha: 3/8",
| długość ostrza: | 150 mm |
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 39 g |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 7311518152390 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| średnica pilnika: | 5,5 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.041 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
