pilnik do ostrzenia łańcuchów pił łańcuchowych 4.8 mm 0,325" Bahco [168-8-4.8-6]
-
Producent:
-
Kod producenta:168-8-4.8-6
Stan magazynowy: 24
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 77 pkt. |
Pilnik okrągły o średnicy 4,8 mm Bahco [168-8-4.8-6], przeznaczony do ostrzenia łańcuchów w piłach łańcuchowych elektrycznych i spalinowych z podziałką łańcucha 0,325".
Pilniki firmy Bahco wykonane są z wysokiej jakości stali o wysokiej twardości, pilniki okrągłe służą do ostrzenia ogniw łańcucha.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilnik do ostrzenia łańcuchów 4.8 mm 0,325" Bahco [168-8-4.8-6]:
- pilnik okrągły do pił łańcuchowych,
- z uchwytem kutym, zbieżnym
Parametry techniczne pilnika Bahco [168-8-4.8-6]:
- długość całkowita: 200 mm,
- średnica pilnika: 4,8 mm,
- podziałka łańcucha: 0,325",
- waga: 31 g
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 31 g |
| podziałka łańcucha: | 0,325 cala |
| długość części roboczej: | 160 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 7311518217433 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| średnica pilnika: | 4,8 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.031 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
